Get Adobe Flash player

Competitie Zaterdag 2de A


Competitie - Laatst gespeeld

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 BVC De Flandriens251744663755
2 Standard de Jeunesse Belleg.251564825049
3 FC Beebop Menen251456734248
4 The Rangers Moorslede251492595144
5 VK Pallieters Izegem251285624641
6 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre2512103735139
7 SV De Sterre St-Denijs2510105727835
8 FC Heirweg Anzegem25997554934
9 Olympic Comines2510132775932
10 FC De Kroone Kuurne258125575829
11 DeDe Vichte258134716628
12 FC Astrid Kuurne257117498828
13 Sportwereld Kerkhove256154577822
14 FC Oranje-Zwart Kuurne2521944514510

Competitie - Volgende speeldag
226126/04/1416:30FC De Kroone Kuurne - Sportwereld Kerkhove
226226/04/1414:30FC Oranje-Zwart Kuurne - FC Astrid Kuurne
226326/04/1415:00Standard de Jeunesse Belleg. - BVC De Flandriens
226426/04/1414:30Olympic Comines - The Rangers Moorslede
226526/04/1414:30DeDe Vichte - FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre
226626/04/1415:00SV De Sterre St-Denijs - FC Heirweg Anzegem
226726/04/1414:00FC Beebop Menen - VK Pallieters Izegem

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
201131/08/1314:30Sportwereld Kerkhove 3 - 3 FC Oranje-Zwart Kuurne
201231/08/1316:30FC De Kroone Kuurne 1 - 2 BVC De Flandriens
201331/08/1314:30Standard de Jeunesse Belleg. 1 - 2 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre
201431/08/1314:00FC Beebop Menen 7 - 2 The Rangers Moorslede
201531/08/1314:30DeDe Vichte 5 - 1 VK Pallieters Izegem
201631/08/1314:30Olympic Comines 2 - 2 FC Heirweg Anzegem
201731/08/1315:00SV De Sterre St-Denijs 6 - 0 FC Astrid Kuurne

Competitie - Speeldag 2
202107/09/1314:30BVC De Flandriens 4 - 2 Sportwereld Kerkhove
202207/09/1314:30FC Oranje-Zwart Kuurne 3 - 7 SV De Sterre St-Denijs
202307/09/1316:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 3 - 1 FC De Kroone Kuurne
202407/09/1314:00VK Pallieters Izegem 5 - 3 Standard de Jeunesse Belleg.
202507/09/1314:30The Rangers Moorslede 5 - 4 DeDe Vichte
202607/09/1314:30FC Heirweg Anzegem 0 - 0 FC Beebop Menen
202707/09/1314:00FC Astrid Kuurne 6 - 4 Olympic Comines

Competitie - Speeldag 3
203114/09/1314:30Sportwereld Kerkhove 4 - 0 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre
203214/09/1314:30BVC De Flandriens 3 - 1 FC Oranje-Zwart Kuurne
203314/09/1316:30FC De Kroone Kuurne 3 - 1 VK Pallieters Izegem
203414/09/1314:30Standard de Jeunesse Belleg. 3 - 4 The Rangers Moorslede
203514/09/1314:30DeDe Vichte 1 - 2 FC Heirweg Anzegem
203614/09/1314:00FC Beebop Menen 2 - 2 FC Astrid Kuurne
203714/09/1314:30Olympic Comines 6 - 2 SV De Sterre St-Denijs

Competitie - Speeldag 4
204121/09/1314:00VK Pallieters Izegem 2 - 2 Sportwereld Kerkhove
204221/09/1314:30FC Oranje-Zwart Kuurne 2 - 4 Olympic Comines
204321/09/1314:30The Rangers Moorslede 0 - 4 FC De Kroone Kuurne
204421/09/1316:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 0 - 1 BVC De Flandriens
204521/09/1314:30FC Heirweg Anzegem 3 - 1 Standard de Jeunesse Belleg.
204621/09/1314:00FC Astrid Kuurne 4 - 0 DeDe Vichte
204721/09/1315:00SV De Sterre St-Denijs 4 - 1 FC Beebop Menen

Competitie - Speeldag 5
205128/09/1314:30Sportwereld Kerkhove 1 - 2 The Rangers Moorslede
205201/02/1416:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 11 - 0 FC Oranje-Zwart Kuurne
205328/09/1316:30FC De Kroone Kuurne 4 - 3 FC Heirweg Anzegem
205428/09/1314:30BVC De Flandriens 4 - 1 VK Pallieters Izegem
205528/09/1314:30Standard de Jeunesse Belleg. 5 - 2 FC Astrid Kuurne
205628/09/1314:30DeDe Vichte 2 - 3 SV De Sterre St-Denijs
205728/09/1314:00FC Beebop Menen 2 - 1 Olympic Comines

Competitie - Speeldag 6
206105/10/1314:30FC Heirweg Anzegem 5 - 2 Sportwereld Kerkhove
206205/10/1314:30FC Oranje-Zwart Kuurne 2 - 5 FC Beebop Menen
206305/10/1314:00FC Astrid Kuurne 2 - 1 FC De Kroone Kuurne
206405/10/1314:30The Rangers Moorslede 1 - 2 BVC De Flandriens
206505/10/1315:00SV De Sterre St-Denijs 3 - 1 Standard de Jeunesse Belleg.
206605/10/1314:30Olympic Comines 1 - 3 DeDe Vichte
206705/10/1314:00VK Pallieters Izegem 3 - 3 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre

Competitie - Speeldag 7
207112/10/1314:30Sportwereld Kerkhove 5 - 0 FC Astrid Kuurne
207212/10/1314:00VK Pallieters Izegem 4 - 2 FC Oranje-Zwart Kuurne
207312/10/1316:30FC De Kroone Kuurne 2 - 2 SV De Sterre St-Denijs
207412/10/1314:30BVC De Flandriens 3 - 1 FC Heirweg Anzegem
207512/10/1314:30Standard de Jeunesse Belleg. 1 - 0 Olympic Comines
207612/10/1316:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 3 - 2 The Rangers Moorslede
207712/10/1314:30DeDe Vichte 2 - 5 FC Beebop Menen

Competitie - Speeldag 8
208119/10/1315:00SV De Sterre St-Denijs 5 - 4 Sportwereld Kerkhove
208219/10/1314:30FC Oranje-Zwart Kuurne 2 - 1 DeDe Vichte
208319/10/1314:30Olympic Comines 1 - 4 FC De Kroone Kuurne
208419/10/1314:00FC Astrid Kuurne 2 - 2 BVC De Flandriens
208519/10/1314:00FC Beebop Menen 0 - 0 Standard de Jeunesse Belleg.
208619/10/1314:30The Rangers Moorslede 1 - 2 VK Pallieters Izegem
208719/10/1314:30FC Heirweg Anzegem 0 - 1 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre

Competitie - Speeldag 9
209126/10/1314:30Sportwereld Kerkhove 3 - 2 Olympic Comines
209226/10/1314:30The Rangers Moorslede 4 - 2 FC Oranje-Zwart Kuurne
209326/10/1316:30FC De Kroone Kuurne 1 - 4 FC Beebop Menen
209426/10/1314:30BVC De Flandriens 3 - 1 SV De Sterre St-Denijs
209526/10/1314:30Standard de Jeunesse Belleg. 4 - 2 DeDe Vichte
209626/10/1316:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 9 - 1 FC Astrid Kuurne
209726/10/1314:00VK Pallieters Izegem 4 - 0 FC Heirweg Anzegem

Competitie - Speeldag 10
210102/11/1314:00FC Beebop Menen 1 - 1 Sportwereld Kerkhove
210202/11/1314:30FC Oranje-Zwart Kuurne 3 - 8 Standard de Jeunesse Belleg.
210302/11/1314:30DeDe Vichte 2 - 2 FC De Kroone Kuurne
210402/11/1314:30Olympic Comines 1 - 2 BVC De Flandriens
210502/11/1314:30FC Heirweg Anzegem 1 - 2 The Rangers Moorslede
210602/11/1315:00SV De Sterre St-Denijs 0 - 6 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre
210702/11/1314:00FC Astrid Kuurne 1 - 4 VK Pallieters Izegem

Competitie - Speeldag 11
211128/12/1314:30Sportwereld Kerkhove 0 - 3 DeDe Vichte
211209/11/1314:30FC Heirweg Anzegem 5 - 1 FC Oranje-Zwart Kuurne
211328/12/1315:00FC De Kroone Kuurne 3 - 6 Standard de Jeunesse Belleg.
211409/11/1314:30BVC De Flandriens 1 - 1 FC Beebop Menen
211509/11/1314:30The Rangers Moorslede 2 - 1 FC Astrid Kuurne
211604/01/1414:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 1 - 4 Olympic Comines
211721/12/1314:00VK Pallieters Izegem 8 - 1 SV De Sterre St-Denijs

Competitie - Speeldag 12
212116/11/1314:30Standard de Jeunesse Belleg. 7 - 1 Sportwereld Kerkhove
212216/11/1314:30FC Oranje-Zwart Kuurne 1 - 1 FC De Kroone Kuurne
212316/11/1314:30DeDe Vichte 2 - 3 BVC De Flandriens
212416/11/1315:00SV De Sterre St-Denijs 0 - 5 The Rangers Moorslede
212516/11/1314:00FC Beebop Menen 4 - 1 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre
212616/11/1314:00FC Astrid Kuurne 3 - 3 FC Heirweg Anzegem
212716/11/1314:30Olympic Comines 2 - 1 VK Pallieters Izegem

Competitie - Speeldag 13
213130/11/1314:30Sportwereld Kerkhove 2 - 3 FC De Kroone Kuurne
213230/11/1314:00FC Astrid Kuurne 4 - 4 FC Oranje-Zwart Kuurne
213330/11/1314:30BVC De Flandriens 1 - 1 Standard de Jeunesse Belleg.
213430/11/1314:30The Rangers Moorslede 2 - 0 Olympic Comines
213530/11/1316:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 2 - 4 DeDe Vichte
213630/11/1314:30FC Heirweg Anzegem 2 - 1 SV De Sterre St-Denijs
213730/11/1314:00VK Pallieters Izegem 1 - 2 FC Beebop Menen

Competitie - Speeldag 14
214107/12/1314:30FC Oranje-Zwart Kuurne 4 - 0 Sportwereld Kerkhove
214207/12/1314:30BVC De Flandriens 2 - 3 FC De Kroone Kuurne
214307/12/1316:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 3 - 4 Standard de Jeunesse Belleg.
214407/12/1314:30The Rangers Moorslede 1 - 3 FC Beebop Menen
214507/12/1314:00VK Pallieters Izegem 1 - 2 DeDe Vichte
214607/12/1314:30FC Heirweg Anzegem 2 - 2 Olympic Comines
214707/12/1316:30FC Astrid Kuurne 2 - 2 SV De Sterre St-Denijs

Competitie - Speeldag 15
215114/12/1314:30Sportwereld Kerkhove 0 - 5 BVC De Flandriens
215214/12/1314:30SV De Sterre St-Denijs 10 - 4 FC Oranje-Zwart Kuurne
215314/12/1316:30FC De Kroone Kuurne 0 - 4 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre
215414/12/1314:30Standard de Jeunesse Belleg. 2 - 2 VK Pallieters Izegem
215514/12/1314:30DeDe Vichte 3 - 2 The Rangers Moorslede
215614/12/1314:00FC Beebop Menen 2 - 3 FC Heirweg Anzegem
215714/12/1314:30Olympic Comines 6 - 1 FC Astrid Kuurne

Competitie - Speeldag 16
216111/01/1416:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 7 - 0 Sportwereld Kerkhove
216211/01/1414:30FC Oranje-Zwart Kuurne 1 - 7 BVC De Flandriens
216311/01/1414:00VK Pallieters Izegem 2 - 1 FC De Kroone Kuurne
216411/01/1414:30The Rangers Moorslede 2 - 0 Standard de Jeunesse Belleg.
216511/01/1414:30FC Heirweg Anzegem 2 - 2 DeDe Vichte
216611/01/1414:00FC Astrid Kuurne 3 - 2 FC Beebop Menen
216711/01/1414:30SV De Sterre St-Denijs 4 - 2 Olympic Comines

Competitie - Speeldag 17
217118/01/1414:30Sportwereld Kerkhove 1 - 5 VK Pallieters Izegem
217218/01/1414:30Olympic Comines 17 - 3 FC Oranje-Zwart Kuurne
217318/01/1416:30FC De Kroone Kuurne 2 - 3 The Rangers Moorslede
217418/01/1414:30BVC De Flandriens 1 - 4 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre
217518/01/1414:30Standard de Jeunesse Belleg. 4 - 2 FC Heirweg Anzegem
217618/01/1414:30DeDe Vichte 11 - 0 FC Astrid Kuurne
217718/01/1414:00FC Beebop Menen 1 - 1 SV De Sterre St-Denijs

Competitie - Speeldag 18
218101/02/1414:30The Rangers Moorslede 4 - 3 Sportwereld Kerkhove
218228/09/1314:30FC Oranje-Zwart Kuurne 2 - 2 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre
218301/02/1414:30FC Heirweg Anzegem 1 - 1 FC De Kroone Kuurne
218401/02/1414:00VK Pallieters Izegem 2 - 0 BVC De Flandriens
218501/02/1414:00FC Astrid Kuurne 0 - 3 Standard de Jeunesse Belleg.
218615/03/1415:00SV De Sterre St-Denijs 4 - 4 DeDe Vichte
218715/03/1414:30Olympic Comines 3 - 5 FC Beebop Menen

Competitie - Speeldag 19
219112/04/1414:00Sportwereld Kerkhove 4 - 3 FC Heirweg Anzegem
219212/04/1414:00FC Beebop Menen 11 - 1 FC Oranje-Zwart Kuurne
219312/04/1416:30FC De Kroone Kuurne 1 - 2 FC Astrid Kuurne
219412/04/1414:30BVC De Flandriens 0 - 2 The Rangers Moorslede
219512/04/1414:30Standard de Jeunesse Belleg. 3 - 1 SV De Sterre St-Denijs
219612/04/1414:30DeDe Vichte 1 - 2 Olympic Comines
219712/04/1414:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 3 - 2 VK Pallieters Izegem

Competitie - Speeldag 20
220122/02/1414:00FC Astrid Kuurne 3 - 3 Sportwereld Kerkhove
220222/02/1414:30FC Oranje-Zwart Kuurne 1 - 3 VK Pallieters Izegem
220322/02/1415:00SV De Sterre St-Denijs 4 - 4 FC De Kroone Kuurne
220422/02/1414:30FC Heirweg Anzegem 2 - 3 BVC De Flandriens
220522/02/1414:30Olympic Comines 2 - 3 Standard de Jeunesse Belleg.
220622/02/1414:30The Rangers Moorslede 1 - 1 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre
220722/02/1414:00FC Beebop Menen 3 - 2 DeDe Vichte

Competitie - Speeldag 21
221101/03/1414:00Sportwereld Kerkhove 7 - 0 SV De Sterre St-Denijs
221201/03/1414:30DeDe Vichte 11 - 1 FC Oranje-Zwart Kuurne
221323/11/1316:30FC De Kroone Kuurne 1 - 3 Olympic Comines
221401/03/1414:30BVC De Flandriens 3 - 3 FC Astrid Kuurne
221501/03/1414:30Standard de Jeunesse Belleg. 4 - 3 FC Beebop Menen
221601/03/1414:00VK Pallieters Izegem 1 - 1 The Rangers Moorslede
221701/03/1416:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 2 - 4 FC Heirweg Anzegem

Competitie - Speeldag 22
222108/03/1414:30Olympic Comines 2 - 1 Sportwereld Kerkhove
222208/03/1414:30FC Oranje-Zwart Kuurne 0 - 5 The Rangers Moorslede
222308/03/1414:00FC Beebop Menen 3 - 2 FC De Kroone Kuurne
222408/03/1415:00SV De Sterre St-Denijs 1 - 3 BVC De Flandriens
222508/03/1414:30DeDe Vichte 3 - 3 Standard de Jeunesse Belleg.
222608/03/1416:30FC Astrid Kuurne 0 - 5 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre
222708/03/1414:30FC Heirweg Anzegem 0 - 0 VK Pallieters Izegem

Competitie - Speeldag 23
223122/03/1414:00Sportwereld Kerkhove 1 - 3 FC Beebop Menen
223222/03/1415:00Standard de Jeunesse Belleg. 8 - 0 FC Oranje-Zwart Kuurne
223322/03/1416:30FC De Kroone Kuurne 5 - 0 DeDe Vichte
223422/03/1414:30BVC De Flandriens 4 - 3 Olympic Comines
223522/03/1414:30The Rangers Moorslede 1 - 3 FC Heirweg Anzegem
223622/03/1416:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 0 - 5 SV De Sterre St-Denijs
223722/03/1414:00VK Pallieters Izegem 3 - 2 FC Astrid Kuurne

Competitie - Speeldag 24
224129/03/1414:30DeDe Vichte 1 - 5 Sportwereld Kerkhove
224229/03/1414:30FC Oranje-Zwart Kuurne 0 - 5 FC Heirweg Anzegem
224329/03/1414:30Standard de Jeunesse Belleg. 3 - 1 FC De Kroone Kuurne
224429/03/1414:00FC Beebop Menen 1 - 3 BVC De Flandriens
224529/03/1414:00FC Astrid Kuurne 2 - 1 The Rangers Moorslede
224629/03/1417:00Olympic Comines 5 - 0 FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre
224729/03/1415:00SV De Sterre St-Denijs 2 - 1 VK Pallieters Izegem

Competitie - Speeldag 25
225105/04/1414:30Sportwereld Kerkhove 2 - 4 Standard de Jeunesse Belleg.
225205/04/1416:30FC De Kroone Kuurne 6 - 2 FC Oranje-Zwart Kuurne
225305/04/1414:30BVC De Flandriens 4 - 0 DeDe Vichte
225405/04/1414:30The Rangers Moorslede 4 - 3 SV De Sterre St-Denijs
225505/04/1416:00FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre 0 - 2 FC Beebop Menen
225605/04/1414:30FC Heirweg Anzegem 1 - 3 FC Astrid Kuurne
225705/04/1414:00VK Pallieters Izegem 3 - 2 Olympic Comines

Competitie - Speeldag 26
226126/04/1416:30FC De Kroone Kuurne - Sportwereld Kerkhove
226226/04/1414:30FC Oranje-Zwart Kuurne - FC Astrid Kuurne
226326/04/1415:00Standard de Jeunesse Belleg. - BVC De Flandriens
226426/04/1414:30Olympic Comines - The Rangers Moorslede
226526/04/1414:30DeDe Vichte - FC Pekkers-Zinkwerken Lefevre
226626/04/1415:00SV De Sterre St-Denijs - FC Heirweg Anzegem
226726/04/1414:00FC Beebop Menen - VK Pallieters Izegem