Voorronde |
BA01 |
16/12/23 |
14:30 |
Olympic Comines |
5 |
- |
1 |
Celtic Central Rekkem |
BA02 |
16/12/23 |
14:30 |
Sporting Grammene |
8 |
- |
2 |
FC Chalet Radar Flobecq |
BA03 |
23/12/23 |
14:30 |
The Rangers Moorslede |
1 |
- |
1 |
FC RVS Hulste (3 - 4) |
BA04 |
23/12/23 |
14:30 |
Sombrero Nazareth |
2 |
- |
4 |
SEV 92 St Eloois-Vijve |
BA05 |
23/12/23 |
14:30 |
FC Lauwe |
9 |
- |
0 |
VV 't Hertje Heule |
BA06 |
23/12/23 |
14:00 |
DT Katspel Boezinge |
2 |
- |
2 |
FC De Zandvlooi (5 - 4) |
BA07 |
23/12/23 |
14:30 |
FC Sparta Wevelgem |
1 |
- |
1 |
Eendracht Grammene (3 - 0) |
16de finales |
BA08 |
17/02/24 |
14:00 |
Z.S. Belovo |
1 |
- |
6 |
Sporting Grammene |
BA09 |
17/02/24 |
14:00 |
Seppe's Granola - De Florre |
6 |
- |
0 |
SDJ Bellegem |
BA10 |
17/02/24 |
14:30 |
Telstarboys Nazareth |
2 |
- |
4 |
FC Par Hasard Anzegem |
BA11 |
17/02/24 |
14:30 |
SC Kachtem |
4 |
- |
3 |
FC RVS Hulste |
BA12 |
17/02/24 |
14:30 |
t Duvelke Astene |
2 |
- |
1 |
SEV 92 St Eloois-Vijve |
BA13 |
17/02/24 |
14:30 |
FC Sparta Wevelgem |
1 |
- |
1 |
Oostrozebeke FC (3 - 2) |
BA14 |
17/02/24 |
14:30 |
SV Ingooigem |
1 |
- |
4 |
FC Lauwe |
BA15 |
17/02/24 |
14:30 |
Sparta Belgiek Deerlijk |
2 |
- |
5 |
FC Leiejongens Deinze |
BA16 |
17/02/24 |
14:00 |
FC Estaminet Kortrijk |
2 |
- |
6 |
Olympic Comines |
BA17 |
17/02/24 |
16:30 |
Athletic Club Kortrijk |
6 |
- |
3 |
FC 3° Time Kortrijk |
BA18 |
17/02/24 |
14:00 |
Vlasboys – Spar Zwevegem |
1 |
- |
4 |
FC t Fonteintje Beveren Leie |
BA19 |
17/02/24 |
14:00 |
FC Damberd Bavikhove |
1 |
- |
2 |
Eendracht Vichte |
BA20 |
17/02/24 |
15:00 |
De Smaak / Quicksteel |
5 |
- |
0 |
DT Katspel Boezinge |
BA21 |
17/02/24 |
16:00 |
VC Wervik |
1 |
- |
4 |
BVC De Flandriens |
BA22 |
17/02/24 |
16:00 |
Het Kippenhof |
4 |
- |
1 |
KVK Bekaert |
BA23 |
17/02/24 |
16:30 |
Astrid Kuurne |
0 |
- |
5 |
Den Truuk Stasegem |
8ste finales |
BA24 |
06/04/24 |
15:00 |
FC Leiejongens Deinze |
3 |
- |
2 |
FC t Fonteintje Beveren Leie |
BA25 |
06/04/24 |
14:30 |
FC Lauwe |
4 |
- |
1 |
Olympic Comines |
BA26 |
06/04/24 |
14:30 |
Eendracht Vichte |
4 |
- |
1 |
Sporting Grammene |
BA27 |
06/04/24 |
14:30 |
BVC De Flandriens |
2 |
- |
4 |
Athletic Club Kortrijk |
BA28 |
06/04/24 |
14:30 |
FC Sparta Wevelgem |
1 |
- |
6 |
Seppe's Granola - De Florre |
BA29 |
06/04/24 |
14:00 |
Den Truuk Stasegem |
5 |
- |
2 |
t Duvelke Astene |
BA30 |
06/04/24 |
14:30 |
FC Par Hasard Anzegem |
1 |
- |
3 |
Het Kippenhof |
BA31 |
06/04/24 |
14:30 |
SC Kachtem |
0 |
- |
2 |
De Smaak / Quicksteel |
Kwartfinales |
BA32 |
04/05/24 |
14:00 |
Den Truuk Stasegem |
|
- |
|
FC Lauwe |
BA33 |
04/05/24 |
14:00 |
Het Kippenhof |
|
- |
|
Seppe's Granola - De Florre |
BA34 |
04/05/24 |
14:30 |
De Smaak / Quicksteel |
|
- |
|
Eendracht Vichte |
BA35 |
04/05/24 |
16:30 |
Athletic Club Kortrijk |
|
- |
|
FC Leiejongens Deinze |
Halve finales |
BA36 |
11/05/24 |
16:30 |
Winnaar BA35 |
|
- |
|
Winnaar BA34 |
BA37 |
11/05/24 |
16:30 |
Winnaar BA33 |
|
- |
|
Winnaar BA32 |
Finale |
BA38 |
18/05/24 |
16:30 |
Winnaar BA36 |
|
- |
|
Winnaar BA37 |