Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zaterdag 2de Provinciale

Competitie - Laatst gespeeld
218108/05/2116:00Bar Filia NEUTRVK Lindenhoek Kruisem
218208/05/2114:30Young Boys Pallieters NEUTR't Bankske Wevelgem
218308/05/2100:00BYE NEUTRVC Hert & Ziel Outrijve
218408/05/2115:00FC Leiejongens Deinze NEUTRThe Rangers Moorslede
218508/05/2114:00Het Kippenhof NEUTRTelstarboys Nazareth
218608/05/2114:30VC Menen NEUTRDerde Time Kortrijk
218708/05/2114:30Olympic Comines NEUTRFC Corgas Deinze

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 Bar Filia6501321316
2 Het Kippenhof6501281116
3 The Rangers Moorslede642022712
4 VK Lindenhoek Kruisem530217811
5 Derde Time Kortrijk532030149
6 VC Menen622212238
7 Telstarboys Nazareth523016196
8 Young Boys Pallieters624020226
9 FC Corgas Deinze 51229115
10 't Bankske Wevelgem51317154
11 Olympic Comines513112224
12 VC Hert & Ziel Outrijve50417221
13 FC Leiejongens Deinze50417321

Competitie - Volgende speeldag
219115/05/2100:00VK Lindenhoek Kruisem NEUTRBYE
219215/05/2114:30FC Corgas Deinze NEUTRYoung Boys Pallieters
219315/05/2114:30VC Hert & Ziel Outrijve NEUTRHet Kippenhof
219415/05/2114:30The Rangers Moorslede NEUTRBar Filia
219515/05/2114:30Telstarboys Nazareth NEUTRVC Menen
219615/05/2116:00Derde Time Kortrijk NEUTROlympic Comines
219715/05/2114:30't Bankske Wevelgem NEUTRFC Leiejongens Deinze

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
201105/09/2014:30VK Lindenhoek Kruisem 5 - 2 Young Boys Pallieters
201205/09/2014:30VC Hert & Ziel Outrijve 1 - 3 The Rangers Moorslede
201305/09/2014:30Telstarboys Nazareth 5 - 1 't Bankske Wevelgem
201405/09/2014:30FC Corgas Deinze 1 - 4 Bar Filia
201505/09/2016:00Derde Time Kortrijk 9 - 3 FC Leiejongens Deinze
201605/09/2000:00Olympic Comines - BYE
201705/09/2014:30VC Menen 0 - 8 Het Kippenhof

Competitie - Speeldag 2
202112/09/2014:30The Rangers Moorslede 1 - 2 VK Lindenhoek Kruisem
202212/09/2015:45Young Boys Pallieters 4 - 5 VC Menen
202312/09/2014:30't Bankske Wevelgem 2 - 0 VC Hert & Ziel Outrijve
202412/09/2015:00FC Leiejongens Deinze 1 - 6 Telstarboys Nazareth
202512/09/2016:00Bar Filia 4 - 3 Derde Time Kortrijk
202612/09/2000:00BYE - FC Corgas Deinze
202712/09/2014:00Het Kippenhof 4 - 3 Olympic Comines

Competitie - Speeldag 3
203119/09/2014:30VK Lindenhoek Kruisem 0 - 0 't Bankske Wevelgem
203219/09/2014:30The Rangers Moorslede 3 - 1 Young Boys Pallieters
203319/09/2014:30VC Hert & Ziel Outrijve 2 - 2 FC Leiejongens Deinze
203419/09/2014:30Telstarboys Nazareth 3 - 8 Bar Filia
203519/09/2000:00Derde Time Kortrijk - BYE
203619/09/2014:30FC Corgas Deinze 2 - 2 Het Kippenhof
203719/09/2014:30Olympic Comines 2 - 2 VC Menen

Competitie - Speeldag 4
204126/09/2015:00FC Leiejongens Deinze 1 - 6 VK Lindenhoek Kruisem
204226/09/2016:30Young Boys Pallieters 7 - 2 Olympic Comines
204326/09/2016:00Bar Filia 10 - 2 VC Hert & Ziel Outrijve
204426/09/2014:30't Bankske Wevelgem 1 - 6 The Rangers Moorslede
204526/09/2000:00BYE - Telstarboys Nazareth
204626/09/2014:00Het Kippenhof 4 - 2 Derde Time Kortrijk
204726/09/2014:30VC Menen 0 - 0 FC Corgas Deinze

Competitie - Speeldag 5
205103/10/2014:30VK Lindenhoek Kruisem 4 - 4 Bar Filia
205203/10/2014:30't Bankske Wevelgem 3 - 4 Young Boys Pallieters
205303/10/2000:00VC Hert & Ziel Outrijve - BYE
205403/10/2014:30The Rangers Moorslede 9 - 0 FC Leiejongens Deinze
205503/10/2014:30Telstarboys Nazareth 2 - 5 Het Kippenhof
205603/10/2016:00Derde Time Kortrijk 9 - 1 VC Menen
205703/10/2014:30FC Corgas Deinze 2 - 3 Olympic Comines

Competitie - Speeldag 6
206110/10/2000:00BYE - VK Lindenhoek Kruisem
206210/10/2016:30Young Boys Pallieters 2 - 4 FC Corgas Deinze
206310/10/2014:00Het Kippenhof 5 - 2 VC Hert & Ziel Outrijve
206410/10/2016:00Bar Filia 2 - 0 The Rangers Moorslede
206510/10/2014:30VC Menen 4 - 0 Telstarboys Nazareth
206610/10/2014:30Olympic Comines 2 - 7 Derde Time Kortrijk
206703/04/2115:00FC Leiejongens Deinze NEUTR't Bankske Wevelgem

Competitie - Speeldag 7
207117/10/2014:30VK Lindenhoek Kruisem NEUTRHet Kippenhof
207217/10/2015:00FC Leiejongens Deinze NEUTRYoung Boys Pallieters
207317/10/2014:30VC Hert & Ziel Outrijve NEUTRVC Menen
207417/10/2000:00The Rangers Moorslede NEUTRBYE
207517/10/2014:30Telstarboys Nazareth NEUTROlympic Comines
207617/10/2014:30't Bankske Wevelgem NEUTRBar Filia
207717/10/2016:00Derde Time Kortrijk NEUTRFC Corgas Deinze

Competitie - Speeldag 8
208124/10/2014:30VC Menen NEUTRVK Lindenhoek Kruisem
208224/10/2016:30Young Boys Pallieters NEUTRDerde Time Kortrijk
208324/10/2014:30Olympic Comines NEUTRVC Hert & Ziel Outrijve
208424/10/2014:00Het Kippenhof NEUTRThe Rangers Moorslede
208524/10/2014:30FC Corgas Deinze NEUTRTelstarboys Nazareth
208624/10/2016:00Bar Filia NEUTRFC Leiejongens Deinze
208724/10/2000:00BYE NEUTR't Bankske Wevelgem

Competitie - Speeldag 9
209107/11/2014:30VK Lindenhoek Kruisem NEUTROlympic Comines
209207/11/2016:00Bar Filia NEUTRYoung Boys Pallieters
209307/11/2014:30VC Hert & Ziel Outrijve NEUTRFC Corgas Deinze
209407/11/2014:30The Rangers Moorslede NEUTRVC Menen
209507/11/2014:30Telstarboys Nazareth NEUTRDerde Time Kortrijk
209607/11/2014:30't Bankske Wevelgem NEUTRHet Kippenhof
209707/11/2015:00FC Leiejongens Deinze NEUTRBYE

Competitie - Speeldag 10
210114/11/2014:30FC Corgas Deinze NEUTRVK Lindenhoek Kruisem
210214/11/2018:30Young Boys Pallieters NEUTRTelstarboys Nazareth
210314/11/2016:00Derde Time Kortrijk NEUTRVC Hert & Ziel Outrijve
210414/11/2014:30Olympic Comines NEUTRThe Rangers Moorslede
210514/11/2000:00BYE NEUTRBar Filia
210614/11/2014:30VC Menen NEUTR't Bankske Wevelgem
210714/11/2014:00Het Kippenhof NEUTRFC Leiejongens Deinze

Competitie - Speeldag 11
211121/11/2014:30VK Lindenhoek Kruisem NEUTRDerde Time Kortrijk
211221/11/2000:00BYE NEUTRYoung Boys Pallieters
211321/11/2014:30VC Hert & Ziel Outrijve NEUTRTelstarboys Nazareth
211421/11/2014:30The Rangers Moorslede NEUTRFC Corgas Deinze
211521/11/2016:00Bar Filia NEUTRHet Kippenhof
211621/11/2014:30't Bankske Wevelgem NEUTROlympic Comines
211721/11/2015:00FC Leiejongens Deinze NEUTRVC Menen

Competitie - Speeldag 12
212128/11/2014:30Telstarboys Nazareth NEUTRVK Lindenhoek Kruisem
212228/11/2014:30Young Boys Pallieters NEUTRVC Hert & Ziel Outrijve
212328/11/2016:00Derde Time Kortrijk NEUTRThe Rangers Moorslede
212428/11/2014:30VC Menen NEUTRBar Filia
212528/11/2014:30FC Corgas Deinze NEUTR't Bankske Wevelgem
212628/11/2000:00Het Kippenhof NEUTRBYE
212728/11/2014:30Olympic Comines NEUTRFC Leiejongens Deinze

Competitie - Speeldag 13
213105/12/2014:30VK Lindenhoek Kruisem NEUTRVC Hert & Ziel Outrijve
213205/12/2014:00Het Kippenhof NEUTRYoung Boys Pallieters
213305/12/2014:30The Rangers Moorslede NEUTRTelstarboys Nazareth
213405/12/2016:00Bar Filia NEUTROlympic Comines
213505/12/2014:30't Bankske Wevelgem NEUTRDerde Time Kortrijk
213605/12/2000:00BYE NEUTRVC Menen
213705/12/2015:00FC Leiejongens Deinze NEUTRFC Corgas Deinze

Competitie - Speeldag 14
214120/02/2114:00Young Boys Pallieters NEUTRVK Lindenhoek Kruisem
214220/02/2114:30The Rangers Moorslede NEUTRVC Hert & Ziel Outrijve
214320/02/2114:30't Bankske Wevelgem NEUTRTelstarboys Nazareth
214420/02/2116:00Bar Filia NEUTRFC Corgas Deinze
214520/02/2115:00FC Leiejongens Deinze NEUTRDerde Time Kortrijk
214620/02/2100:00BYE NEUTROlympic Comines
214720/02/2114:00Het Kippenhof NEUTRVC Menen

Competitie - Speeldag 15
215110/04/2114:30VK Lindenhoek Kruisem NEUTRThe Rangers Moorslede
215210/04/2114:30VC Menen NEUTRYoung Boys Pallieters
215310/04/2114:30VC Hert & Ziel Outrijve NEUTR't Bankske Wevelgem
215410/04/2114:30Telstarboys Nazareth NEUTRFC Leiejongens Deinze
215510/04/2116:00Derde Time Kortrijk NEUTRBar Filia
215610/04/2100:00FC Corgas Deinze NEUTRBYE
215710/04/2114:30Olympic Comines NEUTRHet Kippenhof

Competitie - Speeldag 16
216127/03/2114:00't Bankske Wevelgem NEUTRVK Lindenhoek Kruisem
216227/03/2114:30Young Boys Pallieters NEUTRThe Rangers Moorslede
216327/03/2116:30FC Leiejongens Deinze NEUTRVC Hert & Ziel Outrijve
216427/03/2116:00Bar Filia NEUTRTelstarboys Nazareth
216527/03/2100:00BYE NEUTRDerde Time Kortrijk
216627/03/2114:00Het Kippenhof NEUTRFC Corgas Deinze
216727/03/2114:30VC Menen NEUTROlympic Comines

Competitie - Speeldag 17
217101/05/2114:30VK Lindenhoek Kruisem NEUTRFC Leiejongens Deinze
217201/05/2114:30Olympic Comines NEUTRYoung Boys Pallieters
217301/05/2114:30VC Hert & Ziel Outrijve NEUTRBar Filia
217401/05/2114:30The Rangers Moorslede NEUTR't Bankske Wevelgem
217501/05/2100:00Telstarboys Nazareth NEUTRBYE
217601/05/2116:00Derde Time Kortrijk NEUTRHet Kippenhof
217701/05/2114:30FC Corgas Deinze NEUTRVC Menen

Competitie - Speeldag 18
218108/05/2116:00Bar Filia NEUTRVK Lindenhoek Kruisem
218208/05/2114:30Young Boys Pallieters NEUTR't Bankske Wevelgem
218308/05/2100:00BYE NEUTRVC Hert & Ziel Outrijve
218408/05/2115:00FC Leiejongens Deinze NEUTRThe Rangers Moorslede
218508/05/2114:00Het Kippenhof NEUTRTelstarboys Nazareth
218608/05/2114:30VC Menen NEUTRDerde Time Kortrijk
218708/05/2114:30Olympic Comines NEUTRFC Corgas Deinze

Competitie - Speeldag 19
219115/05/2100:00VK Lindenhoek Kruisem NEUTRBYE
219215/05/2114:30FC Corgas Deinze NEUTRYoung Boys Pallieters
219315/05/2114:30VC Hert & Ziel Outrijve NEUTRHet Kippenhof
219415/05/2114:30The Rangers Moorslede NEUTRBar Filia
219515/05/2114:30Telstarboys Nazareth NEUTRVC Menen
219615/05/2116:00Derde Time Kortrijk NEUTROlympic Comines
219715/05/2114:30't Bankske Wevelgem NEUTRFC Leiejongens Deinze

Competitie - Speeldag 20
220113/02/2114:00Het Kippenhof NEUTRVK Lindenhoek Kruisem
220213/02/2114:30Young Boys Pallieters NEUTRFC Leiejongens Deinze
220313/02/2114:30VC Menen NEUTRVC Hert & Ziel Outrijve
220413/02/2100:00BYE NEUTRThe Rangers Moorslede
220513/02/2114:30Olympic Comines NEUTRTelstarboys Nazareth
220613/02/2116:00Bar Filia NEUTR't Bankske Wevelgem
220713/02/2114:30FC Corgas Deinze NEUTRDerde Time Kortrijk

Competitie - Speeldag 21
221127/02/2114:30VK Lindenhoek Kruisem NEUTRVC Menen
221227/02/2116:00Derde Time Kortrijk NEUTRYoung Boys Pallieters
221327/02/2114:30VC Hert & Ziel Outrijve NEUTROlympic Comines
221427/02/2114:30The Rangers Moorslede NEUTRHet Kippenhof
221527/02/2114:30Telstarboys Nazareth NEUTRFC Corgas Deinze
221627/02/2115:00FC Leiejongens Deinze NEUTRBar Filia
221727/02/2100:00't Bankske Wevelgem NEUTRBYE

Competitie - Speeldag 22
222106/03/2114:30Olympic Comines NEUTRVK Lindenhoek Kruisem
222206/03/2114:30Young Boys Pallieters NEUTRBar Filia
222306/03/2114:30FC Corgas Deinze NEUTRVC Hert & Ziel Outrijve
222406/03/2114:30VC Menen NEUTRThe Rangers Moorslede
222506/03/2116:00Derde Time Kortrijk NEUTRTelstarboys Nazareth
222606/03/2114:00Het Kippenhof NEUTR't Bankske Wevelgem
222706/03/2100:00BYE NEUTRFC Leiejongens Deinze

Competitie - Speeldag 23
223113/03/2114:30VK Lindenhoek Kruisem NEUTRFC Corgas Deinze
223213/03/2114:30Telstarboys Nazareth NEUTRYoung Boys Pallieters
223313/03/2114:30VC Hert & Ziel Outrijve NEUTRDerde Time Kortrijk
223413/03/2114:30The Rangers Moorslede NEUTROlympic Comines
223513/03/2116:00Bar Filia NEUTRBYE
223613/03/2114:30't Bankske Wevelgem NEUTRVC Menen
223713/03/2115:00FC Leiejongens Deinze NEUTRHet Kippenhof

Competitie - Speeldag 24
224120/03/2116:00Derde Time Kortrijk NEUTRVK Lindenhoek Kruisem
224220/03/2114:30Young Boys Pallieters NEUTRBYE
224320/03/2114:30Telstarboys Nazareth NEUTRVC Hert & Ziel Outrijve
224420/03/2114:30FC Corgas Deinze NEUTRThe Rangers Moorslede
224520/03/2114:00Het Kippenhof NEUTRBar Filia
224620/03/2114:30Olympic Comines NEUTR't Bankske Wevelgem
224720/03/2114:30VC Menen NEUTRFC Leiejongens Deinze

Competitie - Speeldag 25
225117/04/2114:30VK Lindenhoek Kruisem NEUTRTelstarboys Nazareth
225217/04/2114:30VC Hert & Ziel Outrijve NEUTRYoung Boys Pallieters
225317/04/2114:30The Rangers Moorslede NEUTRDerde Time Kortrijk
225417/04/2116:00Bar Filia NEUTRVC Menen
225517/04/2114:30't Bankske Wevelgem NEUTRFC Corgas Deinze
225617/04/2100:00BYE NEUTRHet Kippenhof
225717/04/2115:00FC Leiejongens Deinze NEUTROlympic Comines

Competitie - Speeldag 26
226124/04/2114:30VC Hert & Ziel Outrijve NEUTRVK Lindenhoek Kruisem
226224/04/2114:30Young Boys Pallieters NEUTRHet Kippenhof
226324/04/2114:30Telstarboys Nazareth NEUTRThe Rangers Moorslede
226424/04/2114:30Olympic Comines NEUTRBar Filia
226524/04/2116:00Derde Time Kortrijk NEUTR't Bankske Wevelgem
226624/04/2100:00VC Menen NEUTRBYE
226724/04/2114:30FC Corgas Deinze NEUTRFC Leiejongens Deinze

 

Voetbal België